Metalowe place zabaw

Metalowe place zabaw spółka COMES Sokołowscy wykonuje już od ponad 20 lat. Tworzymy trwałe, bezpieczne, sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi przestrzenie placów zabaw i trenów sportowo-rekreacyjnych. W produkcji urządzeń COMES stosujemy elementy ze stali konstrukcyjnej i nierdzewnej oraz aluminium, płyt polietylenowych HDPE, sklejki wodoodpornej, i drewna, gumy, wyrobów gumowanych i plastiku, a także lin stalowo-polipropylenowych.

Metalowe place zabaw COMES

Malowane proszkowo urządzenia zabezpieczone są przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi dzięki dużej twardości powłoki proszkowej. Mają gładkie powierzchnie bez zacieków i zmarszczeń, co gwarantuje duże walory estetyczne. Są odporne na czynniki atmosferyczne i promieniowanie UV oraz w pełni bezpieczne dla ludzi i środowiska. W celu dodatkowego zabezpieczenia antykorozyjnego stosowany jest podkład cynkowy (ok. 90% zawartości cynku) albo cynkowanie ogniowe. Farba proszkowa chroni cynk przed utlenianiem i przedłuża jego trwałość. Obie warstwy wzajemnie się uzupełniają. Mogą być również zastosowane najwyższej światowej jakości farby podkładowe epoksydowe i nawierzchniowe poliuretanowe.

Place zabaw bezpieczne dla dzieci

Urządzenia zabawowe firmy COMES spełniają wymogi bezpieczeństwa i wykonywane są zgodnie ze zintegrowanymi polskimi i europejskimi normami ostatnio aktualizowanymi w sierpniu 2009 r. Zgodność z powyższymi normami urządzeń COMES potwierdzają certyfikaty wydane przez Biuro Badań i Certyfikacji Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Aparatury Badawczej i Dydaktycznej w Warszawie (COBRABiD).

Większość z naszych urządzeń montujemy w prefabrykatach betonowych, co znacznie ułatwia i skraca czas oddania urządzeń do eksploatacji. W przypadku fundamentów o dużych gabarytach stosujemy wylewkę betonową (wymiary zgodnie z instrukcją montażu). Do każdego realizowanego zamówienia dołączamy instrukcję montażu, użytkowania i konserwacji oraz certyfikat zgodności. Zapewniamy także serwis techniczny.

Metalowe place zabaw gwarancją jakości

Na wyprodukowane przez naszą firmę urządzenia udzielamy 3-letniej gwarancji. Warunkiem gwarancji jest przestrzeganie instrukcji użytkowania, eksploatacji i okresowych przeglądów zaleconych przez producenta.

Naszym klientom służymy radą i pomocą w udzieleniu kompetentnej i fachowej informacji z zakresu tematu placów zabaw. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw, począwszy od stworzenia projektu koncepcyjnego placu, jego wizualizacji, poprzez montaż urządzeń, wykonanie bezpiecznej nawierzchni i ogrodzenia, aż po nasadzenia zieleni.

Skontaktuj się już teraz naszym działem obsługi klienta!