Zestaw Statek 06.59.164

Nr kat.: 06.59.164

Zestaw 06.59.164 przypominający statek to wyjątkowy urządzenie, które idealnie sprawdzi się na publicznym placu zabaw. Jego niepowtarzalny design zachęca dzieci do tematycznej zabawy, podczas której mogą one wcielić się w rolę żeglarzy i przeżywać przygody na morzu. Na zestawie znajdują się różne przeszkody i elementy, takie jak linie, drabinki, mostki czy zjeżdżalnie, które umożliwiają dzieciom rozwijanie swoich zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej. Konstrukcja została wykonana ze stali malowanej proszkowo, co zapewnia wysoką jakość i trwałość na lata. Podesty są wykonane z HPL, a inne elementy z HDPE, co sprawia, że są one bezpieczne i odporne na uszkodzenia. Zestaw spełnia normy bezpieczeństwa, dlatego dzieci mogą cieszyć się bezpieczną zabawą. Ten zestaw rekreacyjny jest więc idealnym wyborem dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom niezapomniane chwile zabawy na świeżym powietrzu.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw Statek 06.59.164 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.

Numer katalogowy 06.59.164
Długość urządzenia (mm) 620 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 365 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 305 cm mm
Grupa wiekowa 3-12 lat
Liczba użytkowników 15 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 90 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 960 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 665 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 45 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)