Ogródek Jordanowski w Radomiu


Z przyjemnością prezentujemy nowy, tematyczny plac zabaw, który wybudowaliśmy w Radomiu. Jest on utrzymany w stylistyce naszej serii Leśna Polana. Urzadzenia nawiązują do leśnych zwierząt i natury, charakteryzują się spójną kolorystyką zdobieniami w motywach natury. Z pewnością taki plac zabaw pobudza wyobraźnię i zachęca do zabawy. Poza serią Leśna polana mamy także w ofercie Dziki Zachód, Wodny Świat i Orbitę Kosmiczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.System modułowy Comes

Główna atrakcja placu zabaw to duży, 7 wieżowy zestaw modułowy złozony z elementów Systemu modułowego COMES. Nasz system to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej.

Urządzenia w motywie Leśnej Polany

Plac zabaw wyposażyliśmy także w dwie huśtawki sprężynowe 3D: Sowę i Wiewiórkę. Są to urzadzenia bardzo chętnie wybierane przez dzieci i stanowią nieodłączny element placów zabaw. Grawerki urządzeń nawiązują do motywu placu zabaw, czyli Leśnej Polany. Na placu znalazła się jeszcze huśtawka z bocianim gniazdem, zestaw Pociąg, zjezdżalnia ze schodkami, statek, przeplotnia, duża piaskownica, ławki, i regulamin. Nawierzchnia na placu zabaw jest zgodna z normą bezpieczeństwa. Zastosowalismy tutaj nawierzchnię wylewaną gumowa, która bardzo dobrze tłumi upadki i zapewnia dobrą przyczepność. Tym samym gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Plac zabaw na lata

Wszystkie nasze urządzenia są wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Korzystamy z atestowanej stali i płyt HDPE. Stal zabezpieczamy w procesie malowania proszkowego, po uprzednim piaskowaniu, odtłuszczaniu, fosforanowaniu żelazowym i nałożeniem podkładu cynkowego. Stosujemy farby najwyższej jakości, odporne na uderzenia mechaniczne i promieniowanie UV.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej realizacji. Jeśli chciałabyś/chciałbyś taki plac zabaw zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Warto też śledzić na na Facebooku.⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie