Co Nas Wyróżnia

Specjalnością przedsiębiorstwa COMES są wysokiej klasy place zabaw dla dzieci. Jako ich producent, dbamy o to, by nie tylko zapewniały one Państwa pociechom wyśmienitą zabawę, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Produkowane przez nas od wielu lat wyposażenie placów zabaw, wykonane jest ze starannie dobranych materiałów, dzięki czemu odznacza się niezwykłą trwałością i estetyką, nawet przy intensywnym użytkowaniu i zmiennych warunkach atmosferycznych. Największą nagrodą za naszą ciężką pracę oraz zaangażowanie, jest dla nas satysfakcja klientów, a także śmiech dzieci, bez reszty oddanych beztroskiej zabawie. Jeżeli potrzebny Państwu producent placów zabaw, który nie zawiedzie Waszych oczekiwań – zapraszamy do współpracy.

Spółka COMES Sokołowscy to dynamicznie rozwijający się producent i dostawca urządzeń rekreacyjnosportowych. Oferowane przez nas produkty stanowią wyposażenie placów zabaw, terenów mieszkaniowych, chętnie korzystają z nich placówki edukacyjne w ramach programu “Radosna szkoła”. Place zabaw pozwalają odreagować stres, są niezwykle atrakcyjne oraz bardzo bezpieczne.

Jako doświadczony producent placów zabaw, oferujemy markowe urządzenia wysokiej jakości. Nasze kolorowe urządzenia na place zabaw stoją w tysiącach miejsc w całej Polsce. Obdarzyli nas zaufaniem liczni zarządcy i właściciele placów zabaw dla dzieci. Producent to ktoś, kto musi zadbać szczególnie o ich trwałość i odporność na zniszczenie oraz bezpieczeństwo. Z zadań tych wywiązujemy się doskonale.

Gwarancja Jakości