Co Nas Wyróżnia

Zestaw rekreacyjny; plac zabaw dla dzieci

Misją COMES jest tworzenie produktów, które inspirują do kreatywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, oraz przyczyniają się do rozwoju fizycznego i psychicznego użytkowników.

Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Poświęcamy bardzo dużo uwagi, aby nasze urządzenia zapewniały najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zostało to docenione przez naszych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem.

Urzędzenie do Street Workoutu. Producent Comes
Plac zabaw Comes

Certyfikacja jest procesem nieustannego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa. Z uwagą śledzimy zmiany w polskich i europejskich normach bezpieczeństwa, i poddajemy nasze urządzenia badaniom. Zapewniamy, że nasze produkty są trwałe, bezpieczne, i wytrzymają wiele lat użytkowania. Urządzenia COMES certyfikujemy w jednostce z akredytacją PCA.


Gwarantujemy jakość i bezpieczeństwo

35 lat na rynku comesKorzystamy z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne dla dzieci, oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych.Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania, co do których mamy pewność, że będą trwałe i bezpieczne.Dbamy o detale, bo wiemy, że z nich składa się całość, która cieszy oko, oraz dobrze z sobą współgra.


Cieszymy się z każdego nowego terenu rekreacyjnego, bo wiemy jak ważne są te miejsca dla lokalnych społeczności.