Siedziba firmy COMES

Biuro

26-500 Szydłowiec, ul. Kościuszki 128A

Godziny otwarcia 7.30 – 15.30 (pon – piątek)

Sekretariat:
Tel: 48 617 48 17
Fax: 48 617 48 19
sekretariat@comes.pl
Biuro Obsługi Klienta – bok@comes.pl

Zakład produkcyjny

26-500 Szydłowiec, Sadek 78A

Godziny otwarcia 7.00 – 15.00 (pon – piątek)

Tel. 48 617 89 80
E-mail: zakład@comes.pl

Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość

Temat

Treść wiadomości

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Zarząd

Prezes

Marek Sokołowski
48 617 48 17 (wew. 111)
48 617 48 25
508 321 108
E-mail: marek.sokolowski@comes.pl

Wiceprezes

Piotr Sokołowski
48 617 48 17 (wew. 112)
48 6174818
508 321 107
E-mail: piotr.sokolowski@comes.pl

Biuro Obsługi Klienta

Kierownik BOK

Anna Adamiec
48 617 48 17 (wew. 114)
725 230 130
anna.adamiec@comes.pl

Starszy Handlowiec

Katarzyna Gozdek
48 617 48 17 (wew. 115)
725 230 170
katarzyna.gozdek@comes.pl

Architekt / Marketing

Katarzyna Jedlińska
48 617 48 17 (wew. 116)
katarzyna.jedlinska@comes.pl

Dział Galanterii Odlewniczej

Starszy Handlowiec ds. Podpórek

Beata Nowak
48 617 48 17 (wew. 118)
725 230 160
beata.nowak@comes.pl



Dział księgowo-kadrowy

Główna Księgowa

Ewa Spadło
48 617 48 17 (wew. 119)
725 230 150
ewa.spadlo@comes.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Paulina Dzik
48 617 48 17 (wew. 129)
paulina.dzik@comes.pl


Biuro Obsługi Technicznej

Kierownik Biura Obsługi Technicznej, Konstruktor Technolog

Rafał Kuźdub
48 617 89 80 (wew. 21)
rafal.kuzdub@comes.pl

Architekt Krajobrazu

Marta Kosno
48 617 89 80 (wew. 20 lub 21)
marta.kosno@comes.pl

Zakład Produkcyjny

Kierownik Zakładu

Grzegorz Karpeta
48 617 89 80 (wew. 28)
zaklad@comes.pl