Plac zabaw w Sosnowcu

Plac zabaw przy ul. Legionów w Sosnowcu

Z przyjemnością prezentujemy nasza realizację przy ulicy Legionów w Sosnowcu. Teren rekreacyjny jest otoczony przez drzewa i zieleń, a nieopodal płynie rzeka. To bardzo przyjemna okolica do rekreacji, zabawy.

Duży, sześciowieżowy zestaw i wiele innych atrakcji

Na placu zabaw zamontowaliśmy między innymi duży, sześciowieżowy zestaw rekreacyjny, który jest pełen atrakcji. Wyposażyliśmy go nie w jeden, ale aż dwa ślizgi tubowe! Jeden zakręcany, drugi prosty. Dodatkowo zamontowaliśmy dwa klasyczne ześlizgi ze stali nierdzewnej. Zestaw ma wiele różnych przejść między wieżami, schodków, trapów i ściankę wspinaczkową.

Dodatkowo na placu zainstalowaliśmy huśtawki wyposażone w siedziska typu Bocianie Gniazdo, oraz klasyczną deseczkę i siedzisko kubełkowe dla mniejszych dzieci. Nie mogło zabraknąć także klasycznej karuzeli, która jest obowiązkowym elementem każdego placu zabaw, oraz huśtawki wagowej.Nawierzchnia

Na placu zabaw zainstalowaliśmy nawierzchnię z mat przerostowych. To popularne rozwiązanie polega na połączeniu nawierzchni gumowej z trawnikiem. Wyróżnia się bezpieczeństwem, wysoką trwałością, oraz odpornością na ścieranie. Warto zaznaczyć, że takie maty po pewnym czasie zarastają trawą, co jest zgodne z ideą tego typu nawierzchni. Dzięki temu teren rekreacyjny lepiej łączy się z zielenią. Jest to kompromis między miękką bezpieczną nawierzchnią, a dbałością o jak największą ilość zieleni w przestrzeni miejskiej. Co więcej, ta technologia zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu stwarzają bezpieczną przestrzeń do zabawy i ćwiczeń. Więcej na temat różnych nawierzchni bezpiecznych znajdziesz tutaj.
Urządzenia zamontowane na placu zabaw


Galeria zdjęć


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się też atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń na place zabaw, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i przyjazne do zabawy, sprawdź naszą ofertę. Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia na na Facebooku!


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie