Doradztwo

Firma Comes wychodząc naprzeciw napotkanym problemom przez naszych klientów oferuje pomoc doświadczonych ekspertów, którzy służą fachowym doradztwem w zakresie projektowania i budowy placów zabaw. Przygotujemy projekt koncepcyjny, który zapewni prawidłowe rozmieszczenie urządzeń z zachowaniem stref bezpieczeństwa, a dzięki wizualizacjom mogą Państwo zobaczyć koncepcyjny wygląd planowanej inwestycji.

Czytaj więcej…

Projekt Placu Zabaw

Nasz zespół projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu , jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej.

Czytaj więcej…

Wizualizacje

Bezpłatnie wykonamy dla Państwa kolorową wizualizację, która pozwoli zobrazować Państwu wygląd przyszłego placu zabaw i upewni o słuszności wyboru właśnie naszych urządzeń zabawowych COMES.

Czytaj więcej…

Montaż i Transport

Firma Comes posiada własną flotę transportową marki IVECO, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe działania transportowe i montażowe. Możemy zaoferować naszym klientom dostawy samochodami o różnych masach całkowitych, gwarantujące dostawy towaru w miejsca określone przez klienta.

Czytaj więcej…

Przeglądy placów zabaw

Place zabaw podlegają trzem rodzajom kontroli, które powinny być wykonywane z częstotliwością zalecaną przez producenta urządzeń. Z chwilą oddania placu zabaw do użytku, administrator powinien zadbać o przeszkolenie pracowników odpowiedzialnych za wykonywanie kontroli codziennych oraz funkcjonalnych

Czytaj więcej…

  Zostaw nam wiadomość, skontaktujemy się

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Miejscowość

  Temat

  Treść wiadomości

  Klikając przycisk "Wyślij" wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie podanych danych osobowych według zasad określonych w Polityce Prywatności