O Nas


Comes, bezpieczny plac zabaw

Solidny producent

Specjalnością firmy Comes są wysokiej klasy urządzenia na place zabaw i siłownie plenerowe. Dbamy o to, by nie tylko zapewniały ich użytkownikom wyśmienitą zabawę, ale także najwyższy poziom bezpieczeństwa. Bardzo ważna jest dla nas satysfakcja klientów, a także radość dzieci, dla których przeznaczone są place zabaw.  Firma Comes to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu.

Prezes Marek Sokołowski
Wiceprezes Piotr Sokołowski

 

Dlaczego COMES?

Co Nas wyróżnia? Najwyższa Jakość Produktów

Jako doświadczony producent placów zabaw i siłowni plenerowych, oferujemy produkty wysokiej jakości, które są trwałe i bezpieczne. Nasze urządzenia można oglądać na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Zaufało nam wiele spółdzielni mieszkaniowych, gmin i powiatów. Zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje zarówno projekt, doradztwo, montaż, oraz serwis jak i kontrole. Zapraszamy do współpracy.

 

poznaj nasze referencje

Comes plac zabaw
Urzędzenie do Street Workoutu. Producent Comes

Historia firmy to ponad 35 lat tradycji

Kolorowe urządzenia na place zabaw COMES stoją w tysiącach miejsc w całej Polsce. Oferowane przez nas produkty stanowią wyposażenie placów zabaw, siłowni plenerowych i terenów rekreacyjnych. Chętnie korzystają z nich także placówki edukacyjne, zarówno przedszkola jak i szkoły średnie. Comes produkuje urządzenia dla różnych grup, zarówno maluchów, jak i młodzieży, osób dorosłych, seniorów i niepełnosprawnych.

 

Sprawdź nasza ofertę