Zestaw 06.51.99

Nr kat.: 06.51.99

Zestaw modułowy 06.51.99. To jeden z naszych największych zestawów, które oferują liczne atrakcje i pozwalają na wspaniałą, bezpieczną zabawę wielu osobom jednocześnie. Wyposażyliśmy go w szereg atrakcji. Ale zacznijmy od tego, żę zastaw ma aż 7 wież, z których sześć z daszkami dwuspadowymi! W zestawie zainstalowaliśmy aż 4 ześlizgi: dwa tubowe i dwa klasyczne, ze stali nierdzewnej. Poza ześlizgami, zestaw oferuje szereg ciekawych atrakcji. Na przykład przejście między wieżami w postaci tunelu ze stali nierdzewnej, mosty z barierami, tunel z rury karbowanej, trap wejściowy, schody, sieć liniowa i wiele ciekawych wypełnień (np. kierownica, czy liczydło). Jest to z całą pewnością zestaw z dużą liczbą atrakcji i ciekawy designem.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.99 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.99
Długość urządzenia (mm) 12000 mm
Szerokość urządzenia (mm) 10700 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4150 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 32
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2000 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 15500 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 14650 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: