Plac zabaw w Sosnowcu

Plac zabaw w Sosnowcu

W Sosnowcu, przy ulicy Białostockiej, wybudowaliśmy nowoczesny plac zabaw i siłownię plenerową. Ta realizacja to część większego projektu obejmującego cztery duże place zabaw.

Duży, sześciowieżowy zestaw i nowości Comes

Na placu zabaw zamontowaliśmy między innymi duży, sześciowieżowy zestaw rekreacyjny. Zestaw jest pełen atrakcji! Wyposażyliśmy go w plastikowy ślizg tubowy, oraz trzy klasyczne ześlizgi ze stali nierdzewnej. Posiada też wiele różnych przejść, wejść, tunel, bulaje, grawerowane wypełnienia boczne, liczydła, kierownicę do symulacji jazdy samochodem, grę kółko-krzyżyk, i inne. Gwarantujemy, że zapewni doskonałą zabawę dzieciom.

Cieszymy się także, że na placu zainstalowaliśmy naszą nową huśtawkę Zulę A oraz Zestaw linowy P2. Są to nowości w naszej ofercie i jestesmy bardzo zadowoleni, że ciesza się zainteresowaniem. Huśtawka Zula A to zabawa dla wielu osób na raz. Długie siedzisko zamontowane na aż 14 linach pozwala na wspólną zabawę dla 6 osób! Natomiast sieć linowa P2 jest to duże linarium wsparte na dwóch solidnych słupach.

Nawierzchnia

Na placu zabaw zainstalowaliśmy nawierzchnię z mat przerostowych. To ostatnio coraz bardziej popularne rozwiązanie polega na połączeniu nawierzchni gumowej z trawnikiem. Wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, wysoką trwałością, oraz odpornością na ścieranie. Warto zaznaczyć, że takie maty po pewnym czasie zarastają trawą, co jest zgodne z ideą tego typu nawierzchni. Dzięki temu teren rekreacyjny lepiej łączy się z zielenią. Co więcej, ta technologia zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu stwarzaja bezpieczną przestrzeń do zabawy i ćwiczeń. Więcej na temat różnych nawirzchni bezpiecznych znajdziesz tutaj.


Urządzenia zamontowane na placu zabaw


Galeria zdjęć


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się też atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń na place zabaw, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i przyjazne do zabawy, sprawdź naszą ofertę. Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia na na Facebooku!


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie