Zestaw 06.51.131

Nr kat.: 06.51.131

Zestaw modułowy 06.51.131 z podestem na wysokości 1200 mm, dachem dwuspadowym, ześlizgiem, ścianką wspinaczkową z guzami, schodami, ścianką ze szczeblami do wspinaczki, oraz wypełnieniem bocznym z grą “kółko-krzyżyk” oraz bulajem. Jest to kolejna propozycja od COMES, jak można urozmaicić niewielki jednowieżowy zestaw. W tym przypadku można korzystać z niego jak z klasycznej zjeżdżalni, ale umożliwia także wspinaczkę i to na dwa różne sposoby. Dodatkowo, gra kółko krzyżyk, może być używana na różne sposoby, jako element zabawy dzieci. Co więcej, na wieży zainstalowaliśmy przezroczysty bulaj, przez który można obserwować plac zabaw z góry! Całość jest osłonięta przed słońcem daszkiem dwuspadowym. Polecamy ten zestaw na przedszkolne, szkolne, i ogólnodostępne place zabaw. Warto dodać, że na zestawie może bawić się aż 8 osób jednocześnie.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj, a dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.131 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.131
Długość urządzenia (mm) 4518 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3211 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3500 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 8
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8256 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6500 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 36,2 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak