Norwida, Sosnowiec, Plac zabaw COMES

Plac zabaw w Sosnowcu przy ulicy Norwida

 

Z przyjemnością prezentujemy duży plac zabaw, który wybudowaliśmy przy ulicy Norwida w Sosnowcu. Na placu zabaw zamontowaliśmy wiele ciekawych urządzeń, które będą stanowiły atrakcję zarówno dla maluchów jak i starszych dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje duży zestaw rekreacyjny, który wyposażyliśmy w aż dwa ześlizgi tubowe, oraz dwie tradycyjne zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej. Co więcej, na placu zamontowaliśmy huśtawki z bocianimi gniazdami, które już od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic w tym dziwnego, bo można się na nich bujać w kilka osób i razem spędzać czas.

Warto też zwrócić uwagę na huśtawkę z siedziskiem, które umożliwia bujanie się w dwie osoby zwrócone do siebie twarzami. Dzięki temu rozwiązaniu rodzic lub opiekun może razem bujać się ze swoją pociechą. Warto dodać, że na placu zamontowaliśmy trzy drążki, które idealnie nadają się do podciągania. Dzięki temu także starsze dzieci, a nawet dorośli mogą trochę sobie poćwiczyć.

Norwida, Sosnowiec, Plac zabaw COMES
Widok na plac zabaw; Sosnowiec, ulica Norwida

Bezpieczna nawierzchnia

Na placu zamontowalismy bezpieczną nawierzchnię z mat przerostowych. To idealne podłoże pod place zabaw, siłownie plenerowe oraz tereny rekreacyjne, gdzie zależy nam na naturalnym efekcie wizualnym. Cena takiej nawierzchni nie jest wygórowana. Mata wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, wysoką trwałością, oraz odpornością na ścieranie. Warto zaznaczyć, że takie maty po pewnym czasie zarastają trawą, co jest zgodne z ideą tego typu nawierzchni. Dzięki temu teren rekreacyjny lepiej łączy się z zielenią. Co więcej, ta technologia zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu stwarza bezpieczną przestrzeń do zabawy i ćwiczeń.


Urządzenia zamontowane na terenie placu zabaw


Galeria zdjęć:


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się też atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, oraz przyjazne do zabawy i ćwiczeń, sprawdź naszą ofertę. Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku!


Zlokalizuj plac zabaw na mapie

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie