Plac zabaw w Kozienicach; COMES

Plac zabaw w Kozienicach

Z przyjemnością prezentujemy plac zabaw przy ulicy Akacjowej w Kozienicach. Teren rekreacyjny jest ogrodzony bezpiecznym płotkiem. Na terenie placu rośnie trawa, a nieopodal znajdują się drzewa, które dają trochę cienia w letnie dni. To bardzo przyjemna, cicha okolica, która zachęca do rekreacji i zabawy.

Zestaw Ścieżka zdrowia i duża piramida

Na placu zabaw zamontowaliśmy między innymi zestaw gimnastyczny złożony z elementów systemu Ścieżka Zdrowia. Nasz system pozwala na komponowanie unikatowych zestawów. Do wyboru są takie atrakcje jak tunel, sieci przestrzenne, równoważnie, mostki linowe, równoważnie na sprężynach, podesty, płotki, ścianki guzowe, oraz wiele innych. Warto dodać, że w ofercie mamy kilka gotowych zestawów zaprojektowanych przez nasz zespół projektowy.

Dodatkowo na placu zainstalowaliśmy dużą piramidę linearną, która stanowi świetną atrakcję da dzieci. Można się na nią wspiąć i obserwować plac zabaw z góry. Poza tym na placu zabaw znajduje się także huśtawka wahadłowa z dwoma typami siedzisk, zestaw zabawowy oraz huśtawka sprężynowa. 

 Nawierzchnia

Pod większością urządzeń załozylismy trawnik. Jest to bezpieczny i ekologiczny Pod większością urządzeń założyliśmy trawnik. Jest to bezpieczny i ekologiczny wybór. Trawa świetnie się prezentuje oraz spełnia wymogi dotyczące tłumienia upadków. Nie nagrzewa się, dzięki czemu w upalne wakacyjne dni na placu zabaw nie jest aż tak gorąco.

Natomiast pod huśtawką zainstalowaliśmy nawierzchnię z mat przerostowych, ponieważ WSU urządzenia jest większe niż 1 m i wymagany jest większy poziom tłumienia. To popularne rozwiązanie polega na połączeniu nawierzchni gumowej z trawnikiem. Wyróżnia się bezpieczeństwem, wysoką trwałością, oraz odpornością na ścieranie. Warto zaznaczyć, że takie maty po pewnym czasie zarastają trawą, co jest zgodne z ideą tego typu nawierzchni. Dzięki temu teren rekreacyjny lepiej łączy się z zielenią. Jest to kompromis między miękką bezpieczną nawierzchnią, a dbałością o jak największą ilość zieleni w przestrzeni miejskiej. Co więcej, ta technologia zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe. Dzięki temu stwarzają bezpieczną przestrzeń do zabawy i ćwiczeń. Więcej na temat różnych nawierzchni bezpiecznych znajdziesz tutaj.Urządzenia zamontowane na placu zabaw


Galeria zdjęć


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się też atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń na place zabaw, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i przyjazne do zabawy, sprawdź naszą ofertę. Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku!


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie