huśtawka sprężynowa plac zabaw

Plac zabaw w Radomiu

Z przyjemnością prezentujemy plac zabaw, który wybudowaliśmy przy ulicy Wyścigowej w Radomiu. Główną atrakcję placu stanowi duży pięciowieżowy zestaw rekreacyjny, złożony z elementów Systemu COMES. Jest on wyposażony w ześlizg tubowy oraz dwa klasyczne, stalowe ześlizgi. Dodatkowo na placu znajduje się karuzela, huśtawka sprężynowa oraz huśtawka wahadłowa. Warto dodać, że cały plac pokryty jest bezpieczną nawierzchnią, która amortyzuje upadki. Dzięki temu plac zabaw jest bezpieczny. Zamontowana nawierzchnia to wylewana guma. Plac zabaw jest wyposażony także w regulamin, który zgodnie z przepisami jest obowiązkowym elementem.Bezpieczna nawierzchnia

Na placu zamontowalismy bezpieczną nawierzchnię z wylewanej gumy. Taka nawierzchnia wyróżnia się bezpieczeństwem stosowania, wysoką trwałością, oraz odpornością na ścieranie. Nawierzchnia gumowa jest przesiąkliwa dla wody. Co więcej, ta technologia zapewnia wysokie właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu stwarza bezpieczną przestrzeń do zabawy i ćwiczeń.


Urządzenia zamontowane na terenie placu zabaw


Galeria zdjęć:


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, oraz przyjazne do zabawy i ćwiczeń. Sprawdź naszą ofertę i napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku!


Zlokalizuj plac zabaw na mapieChcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie