Zamkowy plac zabaw w Radoniu. Producent Comes.

Zamkowy plac zabaw. Radonie k. Grodziska Mazowieckiego

Niedaleko Grodziska Mazowieckiego, w spokojnej wsi Radonie, znajduje się duży teren rekreacyjny z dobrze utrzymaną roślinnością. Właśnie tam powstał przepiękny zamkowy plac zabaw z naszymi urządzeniami.

W centrum znajduje się czterowieżowy zestaw o numerze katalogowym 06.52.16 w wersji z daszkami stylizowanymi na baszty. Na podesty prowadzą schody oraz drabinki. Po wejściu można przemieszczać się między wieżami po mostkach, przez rurę oraz po sieci linowej. Z podestów na dół można zjechać rurą, po klasycznym ześlizgu, przy pomocy łamanej rury lub po prostu zejsć po schodach.

Pod zestawem zainstalowano bezpieczną nawierzchnię wylewaną z gumy. Gwarantuje ona bezpieczeństwo ponieważ tłumi upadki i chronie przed poślizgnięciem się. Warto zapoznać się z rodzajami syntetycznych nawierzchni bezpiecznych czytając nasz mały przewodnik po nich. Wracając do samego zestawu, całość dopełniają kolory i grawerki charakterystyczne dla zamku. Są to stylizacje na mury, wylatujące nietoperze i duchy, jeździec na koniu, herby oraz wyjący wilk. Jesteśmy przekonani, że taki zestaw będzie wykorzystywany do kreatywnej zabawy wykorzystującej wyobraźnię.

Poza zestawem na placu zabaw znajduje się karuzela, sprężynówki, domek Tomek, karuzela Beta, przeplotnia oraz ławki. W pewnej odległości, zgodnej z wymogami normy, znajduje się także siłownia plenerowa z urzadzeniami Comes.

Jeśli interesuje cię nasza oferta skontaktuj się z naszym biurem. Zapraszamy też do kontaktu przez Facebooka. Poniżej prezentujemy zdjęcia z zamkowego placu zabaw.Galeria zdjęć


Zlokalizuja plac zabaw na mapie:

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie