Zestaw 06.51.68

Nr kat.: 06.51.68

Zestaw modułowy 06.51.68 z podestami wieży na wysokości 1200 mm, ześlizgiem, wejściem wspinaczkowym z guzami, wejściem ninowym i drabinką łukową trudnodostępną. Jest to mały zestaw jednowieżowy, na którego wiezę prowadzą aż trzy różne drogi! Różnią się one stopniem trudności i sposobem wchodzenia. Po wejściu na wiezę można zjechać, lub zejść inną stroną. Jest to niewielki zestaw nastawiony na gimnastykę i sprawność. Warto rozważyć go jako alternatywę dla zjeżdżalni, ponieważ oferuje więcej atrakcji, a jest podobnych rozmiarów. Z zestawu może korzystać na raz nawet 5 użytkowników. Zestaw zaprojektowaliśmy z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 15 lat. Całość łączy spójna stylistyka kolorystyczna. Oferujemy całą serię zestawów nastawionych na gimnastykę i sprawność fizyczną, dlatego zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.68 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.68
Długość urządzenia (mm) 3067 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3129 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2103 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 5
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 6551 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6100 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 30,6 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)