Zestaw 06.46.03

Nr kat.: 06.46.03

Zestaw modułowy 06.48.03. To jeden z naszych największych zestawów, które oferują liczne atrakcje i pozwalają na wspaniałą, bezpieczną zabawę wielu osobom jednocześnie. Naszym zdaniem efekt skali ma tu znaczenie, dlatego zabawa na tym wyjątkowym, dużym zestawie dostarczy dużo dobrej zabawy. Wyposażyliśmy go w szereg atrakcji. Dlatego zestaw składa się z aż pięciu wież zakończonych różnymi rodzajami daszków. Między wieżami zamontowaliśmy przejścia: dwa mostki z różnicą poziomów, jeden niski, oraz ciekawe przejście rurowe ze stali nierdzewnej. Dodatkowo zainstalowaliśmy też dwa ześlizgi ze stali nierdzewne, zeslizg tubowy, sieć linową, ściankę z guzami, ściankę z poprzeczkami, huśtawkę obrotową, balkony i zjazd strażacki. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 7 do 15 lat. Jest to dobry wybór na większe place zabaw, zarówno przy szkołach, jak i na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.03 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.46.03
Długość urządzenia (mm) 1090 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 900 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 410 cm mm
Grupa wiekowa 3-15 lat
Liczba użytkowników 30 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 200 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 1485 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 1250 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 126 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: