Zestaw modułowy 06.61.02 Koń

Nr kat.06.61.02 Koń

Zestaw modułowy 06.61.02 to bajkowa konstrukcja kształtem przypominająca konia. Zaprojektowalismy ją z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 15 lat. Warto zaznaczyć, że dzięki niewielkim rozmiarom i jednocześnie bogatemu wyposażeniu, urządzenie świetnie sprawdzi się na małych placach zabaw. Ale z pewnością będzie też niesamowitą atrakcją na większych placach! W skład zestawu wchodzi zjeżdżalnia, wieża z daszkiem, dwie wieżyczki bez dachu, rura zjazdowa, ścianka wspinaczkowa z łańcuchów, oraz gra kółko-krzyżyk. Wieże połączylismy “ukrytym tunelem”, który idzie pod wieżą. Tunel produkujemy ze stali nierdzewnej. Dodatkowo, atutem zestawu jest jego interesujący kształt i estetyka. Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkow oraz dachy i wypełnienia wykonane z fantazyjnie grawerowanych płyt HDPE – to trwałość i estetyka na długie lata.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.61.02 Koń spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę z akredytacją PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.61.02 Koń
Długość urządzenia (mm) 5300 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1650 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2900 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 8
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1550 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 8750 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4660 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak
Waga najcięższej części (kg) -

Rysunek DWG Render

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.