Zestaw morski 06.59.10

Nr kat.: 06.59.10

Zestaw modułowy 06.51.10 wyróżnia się designem i zachęca do zabawy z użyciem wyobraźni, przy pomocy której bez trudno można przenieść się na morskie wody. Co więcej zestaw jest też funkcjonalny i ma wiele ciekawych elementów. W skład zestawu wchodzą cztere wieże z podestami na różnych wysokościach. Trzy z nich wyposażyliśmy w ciekawe dwuspadowe daszki. Dodatkowo zamontowaliśmy schodki, ześlizg ze stali nierdzewnej wejście po pochylni z poręczami, zjazd strażacki. Co więcej, zestaw wyposazony jest takżę w nasze tablice edukacyjne: tablica do pisania kredą, labirynt, gra kółko-krzyżyk. Wieże połączone są mostem z barierami i mostem z balustradą. Bezpieczeństwo zapewniają wypełnienia boczne, które mają okienka typu bulaj. Polecamy montować na nawierzchni piaskowej, ponieważ pasuje ona tematycznie do zestawu.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.10 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.10
Długość urządzenia (mm) 4150 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3600 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3000 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 16
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 930 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7100 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6600 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.