Zestaw 06.59.82

Nr kat.: 06.59.82

Zestaw modułowy 06.59.82 to niewielki zestaw zaprojektowany z myślą o maluchach. Konstrukcja opiera wieży z wychodzącym mostem podwieszanym. Wieze wyposażylismy z dwuspadowy daszek i ześlizg. Na podest prowadzi trap z guzami. Natomiast na boku wiezy zainstalowalismy tablicę z grą kółko-krzyżyk. Dodatkowo zamontowalismy tematyczne wypełnienie boczne z grawerką, i drabinkę ukośną, która prowadzi na most. Polecamy ten zestaw na każde place zabaw, gdzie bawią się najmłodsze dzieci.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.82 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.82
Długość urządzenia (mm) 300 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 295 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 280 cm mm
Grupa wiekowa 3-12 lat
Liczba użytkowników 7 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 90 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 600 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 640 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak