Zestaw 06.48.13

Nr kat.: 06.48.13

Zestaw modułowy 06.48.13. To jeden z naszych największych zestawów (aż 9 wież!), który oferuje liczne atrakcje i pozwala na wspaniałą, bezpieczną zabawę wielu osobom jednocześnie. Naszym zdaniem efekt skali ma tu znaczenie, dlatego zabawa na tym wyjątkowym, dużym zestawie będzie niesamowitą przygodą. Zestaw wyposażyliśmy w szereg atrakcji: aż dwa ześlizgi tubowe i klasyczny ześlizg ze stali nierdzewnej. Dodatkowo zamontowaliśmy bardzo dużo atrakcyjnych przejść między wieżami. Pamiętaliśmy także o wspinaczce i ćwiczeniu równowagi, dlatego zamontowaliśmy ściankę wspinaczkową, dwie sieci linowe, ściankę z poprzeczkami oraz kręcioł – huśtawkę. Co więcej, wypełnienia boczne grawerujemy w różne wzory, a między wieżami montujemy ławeczki. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 7 do 15 lat. Jest to dobry wybór na większe place zabaw, zarówno przy szkołach, jak i na terenach ogólnodostępnych.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.13 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.13
Długość urządzenia (mm) 1690 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 1370 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 420 cm mm
Grupa wiekowa 3-15 lat
Liczba użytkowników 50 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 215 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 2080 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 1760 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.