Zestaw kosmiczny 06.48.17

Nr kat.: 06.48.17

Zestaw modułowy 06.48.17 z podestem wieży na wysokości 1200 mm, dachem czterospadowym, ześlizgiem, schodkami, grą liczyła z ladą, wypełnienie z bulajem i balkonem. Jest to świetny przykład małego ale ciekawego zestawu, który pozwala na zabawę nawet najmłodszym dzieciom, ponieważ na wieżę prowadza łatwo dostępne schodki. Dzieci mogą też wyglądać przez wypukły bulaj lub rozglądać się z balkonu. Na dole umieszczona jest lada i liczydła – idealne do nauki podstaw matematyki, lub jako element zabawy. Zestaw utrzymany w stylistyce naszej lini Orbita Kosmiczna. Zapraszamy do sprawdzenia pozostałych urządzeń utrzymanych w tym designie.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane sa proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologi znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.48.17 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.48.17
Długość urządzenia (mm) 4300 mm
Szerokość urządzenia (mm) 1550 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4000 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 5
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1200 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 7800 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 4550 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak