Zestaw 06.51.79

Nr kat.: 06.51.79

Zestaw modułowy 06.51.79 to aż 6 wieżowy zestaw, który daje dużo frajdy z przechodzenia między wieżami i zjeżdżania po klasycznych ześlizgach ze stali nierdzewnej. Zamontowaliśmy w nim przejście równoważnię na linach oraz podwieszany most. Dodatkowo, aby dostać się do drugiej części zestawu należy pokonać tunel! Wejście na nawierzchnię możliwe jest nie tylko przy pomocy ześlizgów, ale także zjazdu rurowego lub drabinek. Zestaw wyposażyliśmy też w ściankę wspinaczkową, grę labirynt, grę kółko-krzyżyk, oraz tematyczne, ciekawe grawerki. Estetyka, bezpieczeństwo i trwałość.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.79 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.79
Długość urządzenia (mm) 11950 mm
Szerokość urządzenia (mm) 5150 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3800 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 22
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1500 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 15850 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 8150 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.