Portfolio produktów

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Baza treningowa Street Workout Comes. Siłownia plenerowa.

Jesteśmy producentem, który działa na rynku ponad 35 lat. Kolorowe urządzenia na place zabaw COMES stoją w tysiącach miejsc w całej Polsce. Od prawie 10 lat wyposażamy także siłownie plenerowe, strefy do ćwiczenia Street Workout, oraz wybiegi dla psów. W naszej ofercie mamy też urządzenia komunalne takie jak ławki, kosze i stoliki. Dzięki naszemu doświadczeniu gwarantujemy wysoki poziom obsługi i doradztwa na każdym etapie projektu, od pierwszych pomysłów, przez wybór urządzeń i wizualizację, po montaż i usługę przeglądów corocznych

Certyfikacja jest procesem nieustannego podnoszenia jakości i bezpieczeństwa. Zapewniamy, że nasze produkty są trwałe, bezpieczne, i wytrzymają wiele lat użytkowania. Urządzenia Comes certyfikujemy w dwóch niezależnych jednostkach. Zgodność z normami jest gwarancją zarówno bezpiecznej zabawy na placu zabaw, jak i ćwiczeń na siłowni plenerowej lub urządzeniach do street workoutu.

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które są bezpieczne dla dzieci, oraz odporne na działanie warunków atmosferycznych. Korzystamy przede wszystkim ze stali, stali nierdzewnej, płyt HDPE, płyt HPL, oraz poliwęglanu i lin polipropylenowych ze stalowym rdzeniem. Informacje o zastosowanych materiałach znajdą Państwo w kartach technicznych urządzeń.