Zestaw 06.51.203

Nr kat.: 06.51.203

Zestaw rekreacyjny 06.51.203. Składa się on z 8 wież, które są połączone ze sobą różnymi przejściami i przeszkodami. Dzięki temu dzieci mogą wędrować po całym zestawie, odkrywając nowe miejsca i zabawy. Co więcej, posiada trzy zjeżdżalnie klasyczne ze stali nierdzewnej, które dodają jeszcze więcej emocji i zabawy dla dzieci. Zjeżdżalnie ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu mogą być użytkowane przez wiele lat. Są one również bezpieczne dla dzieci, ponieważ nie rdzewieją i nie wytwarzają ostrych krawędzi.
Konstrukcja ze stali malowanej proszkowo sprawia, że zestaw jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne. Podłogi z materiału HPL oraz boczne wypełnienia z HDPE zapewniają bezpieczeństwo i wygodę dla dzieci. Ponadto certyfikat jednostki z akredytacja PCA gwarantuje, że zestaw spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Wszystko to sprawia, że jest to idealny wybór dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom niezapomniane chwile zabawy na świeżym powietrzu.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.203
Długość urządzenia (mm) 730 cm mm
Szerokość urządzenia (mm) 690 cm mm
Wysokość urządzenia (mm) 400 cm mm
Grupa wiekowa 3-15 lat
Liczba użytkowników 30 osób
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 215 cm mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 1050 cm mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 995 cm mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 89 m² m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)