Zestaw kosmiczny 06.55.02

Nr kat.: 06.55.02

Zestaw modułowy 06.55.02 Orbita to wysoki zestaw rekreacyjny w kosmicznym designie. Zaprojektowaliśmy go tak, aby zachęcał do rozwijania wyobraźni i tematycznej zabawy. Stylistyka zastawu jest spójna i atrakcyjna, a dodatkowo oferujemy dwie serie kolorystyczne. Urządzenie ożywi i rozweseli zarówno szkolny jak i osiedlowy plac zabaw. Solidna stalowa konstrukcja, system malowania proszkowego Comes, oraz wypełnienia z tworzywa HDPE, zapewniają trwałość i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Z urządzenia może korzystać kilkanaście osób w wieku od 3 do 15 lat. W skład zestawu wchodzą: trzy wieże z daszkami, most podwieszany, most linowy z obręczami ze stali nierdzewnej, wejście linowe, wejście drabinkowe, dwa długie zeslizgi ze stali nierdzewnej, balkon, ścianka wspinaczkowa z drążków, wejście zygzak. Dodatkowo zestaw posiada elementy ozdobne i tematyczne grawerki. Z pewnością zachęca do angażującej zabawy i budzi zainteresowanie.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES jest dedykowany starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.55.02 Orbita spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.55.02
Długość urządzenia (mm) 8350 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3900 mm
Wysokość urządzenia (mm) 4600 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 11
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 2000 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 11900 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 7350 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)

Rysunek DWG Render Zdjęcia

Aby otrzymać kartę techniczną prosimy o kontakt z BOK.