Zestaw 06.51.119

Nr kat.: 06.51.119

Zestaw modułowy 06.51.119, który zaprojektowaliśmy z myślą o gimnastyce i aktywnej zabawie na świeżym powietrzu. Wyposażyliśmy ten zestaw w liny, drążki, przejścia i elementy do wspinaczki. Zdecydowaliśmy się na kolorową, żółto-niebieską stylistyką, która tworzy spójny charakter zestawu. Zestaw wyposażyliśmy w wiele atrakcji. W tym przypadku postawiliśmy na elementy z lin, które tworzą prawdziwy małpi gaj! W skład zestawu wchodzą dwa linowe mosty, wejście linowe, podwieszana równoważnia i oczywiście ścianka wspinaczkowa z lin. Świetna zabawa gwarantowana! Dodatkowo zamontowaliśmy dwa ześlizgi. Zestaw jest stosunkowo duży i umożliwia zabawę nawet 14 osobom. Jest to zestaw, który pomoże rozwijać sprawność fizyczną, równowagę, balansowanie ciałem. Gwarantujemy, że jest to dobry wybór zarówno na szkolne jak i osiedlowe place zabaw. Zestaw jest bezpieczny i wykonany z materiałów najwyższej jakości. Dedykujemy go dla dzieci od 3 do 15 lat.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.119 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.119
Długość urządzenia (mm) 5900 mm
Szerokość urządzenia (mm) 5100 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3750 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 20
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1850 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 9500 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 8150 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 63,5 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak