Zestaw 06.51.91

Nr kat.: 06.51.91

Zestaw modułowy 06.51.91, to niewielki zestaw, ale bardzo atrakcyjny dla dzieci. Połączyliśmy ze sobą trzy wieże, pomijając mostki, aby zmniejszyć przestrzeń, jaką zajmuje zestaw. Dlatego świetnie się nadaje na place zabaw, gdzie nie ma zbyt dużo przestrzeni i liczy się każdy metr. Z drugiej strony, wyposażyliśmy ten zestaw w aż dwa, długie, klasyczne ześlizgi ze stali nierdzewnej, i dwa zjazdy strażacki. Dodatkowo zamontowaliśmy schody, wejście linowe i grę kółko-krzyżyk. Jest więc to bardzo funkcjonalny zestaw, który na niewielkiej przestrzeni oferuje dużo możliwości.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.91 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.91
Długość urządzenia (mm) 5750 mm
Szerokość urządzenia (mm) 4850 mm
Wysokość urządzenia (mm) 3900 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 11
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 1500 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 9200 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 8100 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 49 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak


Rzut z góry. Urządzenie i strefa bezpieczeństwa (wymiary w milimetrach)