Huśtawka sprężynowa Jeep 3

Nr kat.02.29.01

Dwuosobowa huśtawka sprężynowa Jeep 3 to zabawka, na której zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy mogą się bujać, a przy tym ćwiczyć swoją równowagę. Ta wersja klasycznej sprężynówki to nasza nowość. Pozwala siedzieć w we dwoje w dwóch różnych kierunach i wspólnie bujać się na boki i do przodu. Z naszego doświadczenia wiemy, że huśtawka to ciekawy element placu zabaw, który sprawdza się na każdej nawierzchni.  Grawerowane w fantazyjne wzory ścianki boczne wykonane z trwałego tworzywa HDPE, zachęcają do zabawy i pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Co więcej, niewielkie rozmiary pozwalają wkomponować huśtawkę także w małą przestrzeń zabawową. Warto dodać, że huśtawki sprężynowe stoją praktycznie na każdym placu zabaw, ponieważ dzieci bardzo lubią się na nich bawić.

Ten produkt spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają <a href=”https://comes.pl/certyfikowane-place-zabaw/”>certyfikaty</a> wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego. Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwo w karcie technicznej.

Dwuosobowa huśtawka sprężynowa Jeep 3 to zabawka, na której zarówno młodsi, jak i starsi użytkownicy mogą się bujać, a przy tym ćwiczyć swoją równowagę. Ta wersja klasycznej sprężynówki to nasza nowość. Pozwala siedzieć w we dwoje w dwóch różnych kierunach i wspólnie bujać się na boki i do przodu. Z naszego doświadczenia wiemy, że huśtawka […]