Huśtawka sprężynowa Leśna Polana

Nr kat.02.30.02

Czterosobowa huśtawka sprężynowa Leśna Polana nowość w naszej ofercie. Zaprojektowaliśmy huśtawkę tak, aby w tym samym czasie mogły bujać się aż cztery osoby. W tym celu zamontowaliśmy ruchomą platformę na aż czterech sprężynach. Dzięki temu uzyskaliśmy odpowiednią amortyzację i stabilność dostosowaną do wagi czterech osób. Po dwóch przeciwnych stronach znajdują się ławeczki z barierką do trzymania się. Od boku zamontowaliśmy płyty HDPE nadające huśtawce ciekawego designu. Uzyskaliśmy to przez tematyczne grawerki. Dodatkowo płyty chronią przed wypadnięciem z huśtawki i nadają konstrukcji sztywność. Elementy metalowe zabezpieczone są poprzez malowanie proszkowe.

Z naszego doświadczenia wiemy, że sprężynówki to ciekawy element placu zabaw, który sprawdza się na każdej nawierzchni. Dlatego postanowiliśmy trochę odświeżyć klasyczne bujaki i wprowadzić tą nową, rozszerzoną, czteroosobową wersję. Warto dodać, że huśtawki sprężynowe stoją praktycznie na każdym placu zabaw, ponieważ dzieci bardzo lubią się na nich bawić.

Ten produkt spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
Huśtawka dostępna w trzech wersjach tematycznych: Orbita Kosmiczna, Wodny Świat i Leśna polana.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwo w karcie technicznej.