outdoor fitness, siłownia plenerowa

Siłownia plenerowa w Radomiu

Z przyjemnością prezentujemy niewielką siłownię plenerową zlokalizowaną w Radomiu. Urządzenia zamontowaliśmy na pylonach trzy-stanowiskowych. Jest to jedno z trzech rozwiązań jakie oferujemy. Dwa pozostałe to pylon dwu-stanowiskowy, oraz słup. Pylon trzy-stanowiskowy pozwala zoptymalizować przestrzeń zajmowaną przez siłownię. Jest atrakcyjny także ze względu na cenę, ponieważ jedno mocowanie pozwala utrzymać aż trzy urządzenia. 

Jednym z urządzeń siłowni plenerowych jest bieżnia, którą jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek. Jest to urządzenie, które pozwala chodzić i biegać w miejscu – idealne na rozgrzewkę, lub trening typu cardio. Rolki bieżni produkujemy ze stali nierdzewnej, a system łożyskowania zapewnia płynny ruch rolek. Dzięki temu ćwiczenia na naszej bieżnia są czystą przyjemnością.


Urządzenia zamontowane na terenie siłownie plenerowej


Galeria zdjęć


Bezpieczeństwo przede wszystkim

Urządzenia firmy Comes są trwałe i bezpieczne, co potwierdzają certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami. Charakteryzują się też atrakcyjnym wyglądem i polskim designem. Jeśli szukasz urządzeń, które są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, oraz przyjazne do zabawy i ćwiczeń, sprawdź naszą ofertę. Napisz do nas. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Zapraszamy też do śledzenia nas na Facebooku!


⬇️ Zlokalizuj plac zabaw na mapie ⬇️

Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie