Projekt placu zabaw

Nasz zespół projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw oraz jego wizualizację 3D. Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw, a także będzie dla Państwa atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, bezpiecznego i trwałego miejsca do zabawy dla dzieci. Kładziemy duży nacisk na to aby nasze place spełniały wszystkie normy bezpieczeństwa.

W zależności od potrzeb, nasz przedstawiciel może umówić się z Państwem na spotkanie, w celu dokonania wizji lokalnej terenu przeznaczonego pod plac zabaw oraz przedstawić, po konsultacji z Państwem, optymalną ofertę.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo materiały pomocne przy tworzeniu projektów takie jak: rzuty urządzeń w formatach DWG, widoki urządzeń w JPG, karty techniczne PDF. Służymy również pomocą w zakresie konsultacji technicznych, w trakcie tworzenia projektów placów zabaw.

Wykonanie projektu placu zabaw jest usługą płatną, jednak jego koszt może okazać się niewspółmiernie niski w porównaniu do kosztów, gdy uzyskają Państwo dofinansowanie na budowę placu zabaw, bądź wygrają przetarg.

W zależności od potrzeb i życzeń klienta, elementami projektu mogą być:

  • Kosztorys inwestorski
  • Dokumentacja przetargowa
  • Wizualizacja placu zabaw
  • Dokumentacja techniczna
  • Wykonanie samego projektu

Projekt placu zabaw – dodatkowe Informacje

Rozpoczęliśmy już również cykl porad PROJEKT PLACU ZABAW. Ze wszystkimi wpisami można zapoznać się na naszym blogu. Do tej pory na łamach naszego wortalu zamieściliśmy następujące, szczegółowe wpisy dotyczące tematyki projektowania placów zabaw:

Pobierz katalog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

pobierz katalog w formacie pdf