Comes - Plac zabaw w Wyszkowie

👉 Nasz zespół projektantów na Państwa zlecenie szybko i profesjonalnie wykona projekt placu zabaw lub siłowni plenerowej.

👉 Taki projekt może być następnie wykorzystany do zgłoszenia do urzędu, jako załącznik do planu inwestycyjnego czy jako element dokumentacji przetargowej.

👉 Nasze wieloletnie doświadczenie w branży placów zabaw jest gwarancją, że zaprojektowany przez nas plac będzie zgodny z obowiązującymi normami i ogólnymi przepisami dotyczącymi projektowania placów zabaw.

👉 Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Bogaty wybór urządzeń COMES daje możliwość stworzenia atrakcyjnego, bezpiecznego i trwałego miejsca do zabawy i rekreacji. Gwarantujemy, że nasze urządzenia spełniają odpowiednie normy bezpieczeństwa.

 

Mogą państwo umówić się z naszym przedstawicielem

w celu dokonania wizji lokalnej terenu przeznaczonego pod plac zabaw lub siłownię plenerową. Doradzimy jakie urządzenia wybrać, oraz jak najlepiej je ustawić, aby wykorzystać przestrzeń. Po konsultacji przedstawimy indywidualną ofertę.

 

place zabaw dla dzieci końskie

W zależności od potrzeb, elementami projektu mogą być:

 

  • Kosztorys inwestorski
  • Dokumentacja przetargowa
  • Wizualizacja placu zabaw
  • Dokumentacja techniczna
  • Wykonanie samego projektu

 

 

montaż placu zabaw szczecin

Dodatkowe Informacje

Prowadzimy cykl porad Projekt Placu Zabaw, w którym dzielimy się tam nasza wiedzą w zakresie placów zabaw z naciskiem na projektowanie przyszłego miejsca rekreacji. Do tej pory na łamach naszej strony zamieściliśmy wiele artykułów, między innymi następującewpisy wpisy:

 

Zamkowy plac zabaw w Radoniu. Producent Comes.

Więcej…

Na naszej stronie znajdziecie Państwo materiały pomocne przy tworzeniu projektów takie jak: rzuty urządzeń w formatach DWG, rendery JPG, oraz karty techniczne PDF. Służymy również pomocą w zakresie konsultacji technicznych. Wykonanie projektu placu zabaw jest usługą płatną. Jednakże, jego koszt może okazać się niewspółmiernie niski w porównaniu do innych kosztów, gdy uzyskają Państwo dofinansowanie na budowę placu zabaw, bądź wygrają przetarg.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Pobierz katalog

Pobierz bezpłatny katalog COMES 2020 i zapoznaj się z naszymi najnowszymi urządzeniami na place zabaw i siłownie plenerowe.

Pobierz katalog w formacie pdf