Zestaw Statek 06.59.40

Nr kat.: 06.59.40

Zestaw modułowy 06.59.40 to prawdziwy morski statek z wieloma atrakcjami dla dzieci i interesującym designem! Dobrze pokazuje mozliwości naszego Systemu Modułowego Comes 2, z którego elementów został stworzony ten zestaw, ponieważ wyróżnia się on designem i zachęca do zabawy z użyciem wyobraźni, przy pomocy której bez trudno można przenieść się na morskie wody. Co więcej zestaw jest też funkcjonalny i ma wiele ciekawych elementów. W skład zestawu wchodzą wieże z podestami na wysokości 500, 700 i 900 mm, ześlizg, schody, trap z okładkami, gra kółko-krzyżyk, wypełnienie boczne z bulajem, wypełnienie boczne z zegarem, tematyczne wypełnienia w morskim stylu z falami i rybkami, tablica do pisania kredą, ster i maszt z żaglem. Polecamy montować na nawierzchni piaskowej, która pasuje tematycznie do zestawu.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.40 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.40
Długość urządzenia (mm) 6160 mm
Szerokość urządzenia (mm) 3628 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2350 mm
Grupa wiekowa 3-12
Liczba użytkowników 15
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wysokość swobodnego upadku (mm) 900 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 9606 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 6650 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 44,9 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak