Poczta 06.59.39

Nr kat.: 06.59.39

Zestaw modułowy 06.59.39 to zestaw modułowy, który pozwala dzieciom na zabawę w pocztę oraz sprzyja ich integracji. W zestawie znajduje się również liczydło, które pomaga w nauce liczenia i wykonywania prostych obliczeń. Wszystkie tablice są certyfikowane jako elementy Systemu Comes 2, i można je łączyć w większe złożenia, oraz montować w większych zestawach rekreacyjnych. Do wyboru są między innymi: labirynt, tablice do rysowania, lustro, autko, liczydła, matematyka, zegar, kamień-papier-nożyce, gra układanka, oraz wiele innych. W ofercie mamy dostępne także sensoryczne, muzyczne tablice, takie jak: gitara, syntezator, pianino, oraz autko.


System modułowy COMES 2 – dedykowany najmłodszym – to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz bardzo szeroki wybór tablic edukacyjnych, muzycznych i służących po prostu do zabawy. Warto dodać, że wszystkie elementy systemu można zobaczyć tutaj. Natomiast dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wdrażać ciekawe pomysły naszych klientów. Ze względu na wysokość podestów wież – 100, 300, 500, 700 i 900 mm – System COMES dedykujemy najmłodszym. Ponadto dostosowaliśmy wszystkie elementy systemu tak, aby odpowiadały wymogom bezpieczeństwa dla najmłodszych użytkowników placów zabaw. Warto dodać, że podesty na wyższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES. Elementy stalowe malujemy są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.59.39 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.59.39
Długość urządzenia (mm) 760 mm
Szerokość urządzenia (mm) 130 mm
Wysokość urządzenia (mm) 1389 mm
Grupa wiekowa 3-7
Liczba użytkowników 2
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
PN-EN 1176-3:2017-12
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak