Gitara 06.51.182

Nr kat.: 06.51.182

Zestaw modułowy 06.51.182 to zestaw modułowy z nasza nowością – wypełnieniem z gitarą zasilaną z wbudowanego akumulatora! Gitara ma 6 osobnych trigerów, które aktywują poszczególne dźwięki – tak jak 6-strunowa gitara. Dodatkowo do dyspozycji są trzy wysokości dźwięków, które można zmieniać trigerami na gryfie gitary. Gitara brzmi naturalnie i ciepło. Bardzo polecamy tą nowość, bo jest wyjątkowo interesująca i zapewni dużo frajdy każdej osobie – zarówno młodszym i starszym! Doskonała forma zabawy, która sprawdzi się na każdym placu zabaw – zarówno przy szkole, jak i na osiedlu. Z przyjemnością informujemy, że naszej ofercie posiadamy więcej muzycznych urządzeń na place zabaw.


System modułowy COMES to zbiór różnorodnych elementów umożliwiający tworzenie unikatowych połączeń, lub modyfikowanie już istniejących zestawów rekreacyjnych. Elementy systemu to wieże, zjeżdżalnie, schodki, ścianki wspinaczkowe, mostki, daszki, oraz wiele innych. Dzięki szerokiemu wyborowi elementów, jesteśmy w stanie tworzyć zestawy dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ze względu na wysokość podestów wież – od 900 do 2000 mm – System COMES dedykujemy starszym dzieciom i młodzieży. Podesty na niższych wysokościach znajdą państwo w naszym Systemie COMES 2 – dedykowanym najmłodszym. Elementy stalowe malowane są proszkowo, farbami najwyższej jakości. Daszki i wypełnienia boczne wykonujemy z płyt HDPE. Natomiast podłogi i trapy z wodoodpornej płyty antypoślizgowej. Więcej informacji dotyczących technologii znajdą państwo w karcie technicznej.


Zestaw modułowy 06.51.182 spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 1176, co potwierdzają certyfikaty wydane przez Instytut Nadzoru Technicznego.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Zapraszamy też na naszego Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 06.51.182
Długość urządzenia (mm) 960 mm
Szerokość urządzenia (mm) 118 mm
Wysokość urządzenia (mm) 1506 mm
Grupa wiekowa 3-15
Liczba użytkowników 1
Norma bezpieczeństwa PN-EN 1176-1:2017-12
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) -
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Nie
Dostępność części zamiennych Tak

Karta techniczna Render Zdjęcia

Aby otrzymać rysunek DWG prosimy o kontakt z BOK.