Wahadło

Nr kat.: 14.02.02.000

Wahadło aktywuje mięśnie bioder, wzmacnia brzuch oraz dolną partię pleców. Urządzenie odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i akty wandalizmu.

 

Wahadło pozwala na wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięścnie bioder, brzucha i dolną partię pleców. Jest to idealne urządzenie do wykonywania ćwiczeń na rozgrzewkę, lub rozruszanie zastanych stawów. Ćwiczenie polega na wejściu na platformę treningową i wykonywaniu wymachów nogami na boki. Wbrew pozorom, przy tym ćwiczeniu nie pracują tylko nogi i biodra, ale także przedramiona. Urządzenie pozwala wykonywać ćwiczenia każdemu. Intensywność treningu można zwiększać poprzez tempo i czas ćwiczenia. Warto podkreślić, że na Wahadle można ćwiczyć przez cały rok. Urządzenie produkujemy z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia i niekorzystne warunki pogodowe.

Urządzenia siłowni zewnętrznych COMES można zamontować na słupie, pylonie dwustanowiskowym, i pylonie trzystanowiskowym. Na słupie i pylonie można zamontować jedno lub dwa urządzenia. Natomiast na pylonie trzystanowiskowym można zamontować aż trzy urządzenia jednocześnie.

Wahadło spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 16630, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę posiadającą akredytację PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy też na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

 

Numer katalogowy 14.02.02.000
Długość urządzenia (mm) min. 856 - max. 1800 mm
Szerokość urządzenia (mm) 550 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2100 mm
Grupa wiekowa 14+
Liczba użytkowników 1
Norma bezpieczeństwa PN-EN 16630:2015-06
Wysokość swobodnego upadku (mm) 730 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 4800 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 3950 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 17,1 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak

Zachęcamy do obejrzenia realizacji, w których wykorzystaliśmy ten produkt, m.in: