Ławeczka

Nr kat.: 14.08.01.000

Ławeczka pozwala na zaangażowanie oraz wzmocnienie wielu parti mięśni oraz poprawę ogólnej wydolności organizmu. Wszystko zależy od nas i zestawu ćwiczeń jaki będizemy wykonywać. Solidna konstrukcja jest gwarancją bezpiecznego i komfortowego treningu. Urządzenie pozwala wykonywać ćwiczenia szerokiej grupie osób, ponieważ nie potrzeba ogromnej siły, aby z niego korzystać. Intensywność treningu można zwiększać poprzez tempo i ilość powtórzeń. Warto podkreślić, że na naszym Ławczce można ćwiczyć przez cały rok. Urządzenie produkujemy z wysokiej jakości materiałów odpornych na zniszczenia i niekorzystne warunki pogodowe.


Urządzenia siłowni zewnętrznych COMES można zamontować na słupie, pylonie dwustanowiskowym, i pylonie trzystanowiskowym. Na słupie i pylonie można zamontować jedno lub dwa urządzenia. Natomiast na pylonie trzystanowiskowym można zamontować aż trzy urządzenia jednocześnie.


Ławeczka spełnia wymogi polskiej i europejskiej normy PN-EN 16630, co potwierdzają certyfikaty wydane przez jednostkę posiadającą akredytację PCA.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy też na Facebooka.
Szczegółowe wymiary i inne informacje znajdą państwa w załączonej karcie technicznej.

Numer katalogowy 14.08.01.000
Długość urządzenia (mm) 1560 mm
Szerokość urządzenia (mm) 950 mm
Wysokość urządzenia (mm) 2100 mm
Grupa wiekowa 14+
Liczba użytkowników 1
Norma bezpieczeństwa PN-EN 16630:2015-06
Wysokość swobodnego upadku (mm) 710 mm
Strefa bezpieczeństwa długość (mm) 4560 mm
Strefa bezpieczeństwa szerokość (mm) 3950 mm
Strefa bezpieczeństwa powierzchnia (m²) 16,1 m²
Wymagana nawierzchnia bezpieczna Tak
Dostępność części zamiennych Tak