Kontakt

Biuro, 26-500 Szydłowiec, ul. Kościuszki 128A

Tel: 48 617 48 17
Fax: 48 617 48 19

Sekretariat – e-mail: sekretariat@comes.pl
Biuro Obsługi Klienta – e-mail: bok@comes.pl

Godziny otwarcia 8.00 – 16.00 (pon – piątek)

Zakład Produkcyjny, 26-500 Szydłowiec, Sadek 78A

Tel. 48 617 89 80
E-mail: zakład@comes.pl

Godziny otwarcia 7.00 – 15.00 (pon – piątek)

Skontaktuj się z Nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Miejscowość

Temat

Treść wiadomości

 


Zarząd


wiceprezesPrezes

Marek Sokołowski
48 617 48 17 (wew. 111)
48 617 48 25
508 321 108
E-mail: marek.sokolowski@comes.pl

prezesWiceprezes

Piotr Sokołowski
48 617 48 17 (wew. 112)
48 6174818
508 321 107
E-mail: piotr.sokolowski@comes.pl


Biuro Obsługi Klienta


Anna_AdamiecKierownik Biura Obsługi Klienta

Anna Adamiec
48 617 48 17 (wew. 114)
725 230 130
anna.adamiec@comes.pl

Katarzyna_GozdekStarszy Handlowiec

Katarzyna Gozdek
48 617 48 17 (wew. 115)
725 230 170
katarzyna.gozdek@comes.pl

Architekt / Specjalist ds. Reklamy

Katarzyna Jedlińska
48 617 48 17 (wew. 116)
katarzyna.jedlinska@comes.pl


Działa Galanterii Odlewniczej


Starszy Handlowiec ds. Podpórek

Beata Nowak
48 617 48 17 (wew. 118)
725 230 160
beata.nowak@comes.pl


Dział księgowo-kadrowy


Główna Księgowa

Ewa Spadło
48 617 48 17 (wew. 119)
725 230 150
ewa.spadlo@comes.pl

Asystent ds. Księgowości/Kadry

Paulina Indyka
48 617 48 17 (wew. 128)
paulina.indyka@comes.pl


Biuro Obsługi Technicznej


Kierownik Biura Obsługi Technicznej, Konstruktor Technolog

Rafał Kuźdub
48 617 89 80 (wew. 21)
rafal.kuzdub@comes.pl

Architekt Krajobrazu

Marta Kosno
48 617 89 80 (wew. 20 lub 21)
marta.kosno@comes.pl


Zakład Produkcyjny


Kierownik Zakładu

Grzegorz Karpeta
48 617 89 80 (wew. 28)
zaklad@comes.pl

Kierownik Zaopatrzena i Logistyki

Mariusz Sokołowski
48 617 89 80 (wew. 28)
mariusz.sokolowski@comes.pl,

© 2014 Comes Sokołowscy, Place Zabaw i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Realizacja Sintra Consulting.