Zestaw Sthenos w Kielcach

Zestaw Sthenos w Kielcach!

Podziel się

W dniu 20.07.2015 r. w Kielcach przy ul. Zagórskiej dokonano odbioru placu do ćwiczeń sprawnościowych, który został wyposażony w urządzenia z naszej nowej linii STHENOS. Inwestycja została zrealizowana przez COMES ze środków kieleckiego budżetu obywatelskiego i została przyjęta z dużym zadowoleniem.

Urządzenia sprawnościowe STHENOS to 20 przyrządów do ćwiczeń sprawnościowo-ruchowych, które idealnie nadają się do „streetworkout’u”, czyli tak zwanego treningu ulicznego. Korzystanie z nich polega na treningu siłowym, opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała (np. wymyk, podciąganie na drążku, unoszenie nóg). Odpowiednio skonstruowane elementy systemu STHENOS jak drążki, poręcze czy ławeczki mogą być łączone w rozmaite konfiguracje – np. takie, jak zestaw z kieleckiej inwestycji, który prezentujemy na zdjęciu ; )

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze