Wybiegi dla psów

Seria urządzeń na wybiegi dla psów to nowość w naszej ofercie.  Prezentowane przez nas urządzenia mogą służyć zarówno jako sprzęt do profesjonalnej tresury i treningów Agility (sport, w którym psy pokonują wyznaczone tory przeszkód), jak również dla wszystkich, którzy chcą zapewnić swoim pupilom niezbędną dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

Ćwiczenia z wykorzystaniem urządzeń COMES są doskonałym rozwiązaniem problemu cierpiących na brak ruchu psów.  Każde urządzenie zaprezentowane w naszej ofercie wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, jak np. stal malowana proszkowo czy tworzywo HDPE, które jest bezpieczne dla zwierząt, trwałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

płotek do przeskoków, psi plac zabaw, wybieg dla psów

Kolorystyka naszych urządzeń nie jest przypadkowa. Dobraliśmy kolory specjalnie z myślą o naszych czworonożnych pupilach. Psie oczy widzą kolor niebieski, żółty oraz odcienie szarego – odcienie zieleni czy czerwieni widziane są jako kolor żółty.

Nasze urządzenia, dzięki swojej funkcjonalności i estetycznemu wyglądowi wkomponują się w każde otoczenie – mogą stanowić wyposażenie osobno zbudowanego parku dla psów lub być uzupełnieniem istniejącego terenu rekreacyjnego. Z pełną ofertą mogą zapoznać się Państwo klikając w poniższy odnośnik.