Wizualizacje projektów

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla naszych klientów. Jedną z usług, które oferujemy są wizualizacje placów zabaw, siłowni plenerowych, i innych obiektów rekreacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą.

 

wizualizacja placu zabaw

Jak będzie wyglądał nowy plac zabaw?

Na państwa życzenie wykonamy wizualizację 3D, która pozwoli lepiej wyobrazić sobie jak będzie wyglądał przyszły plac zabaw. Podczas tworzenia modelu kierujemy się wytycznymi projektu, oraz wymaganymi strefami bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby wizualizacja była pomocna podczas podejmowania decyzji, dlatego najważniejsze wymiary są zachowane we właściwych proporcjach.

Dokładna wizualizacja

Wiemy, że jest wiele dobrych powodów, aby zobaczyć przyszły teren rekreacyjny na wizualizacji. Pomga to dzielić się pomysłem z innymi, szczególnie gdy ostateczną decyzję co do kształtu placu podejmuje więcej osób. Jeśli chcą państwo taką wizualizację proszę zaznaczyć to podczas kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

Służymy pomocą

Wykonujemy wizualizacje zarówno placów zabaw, siłowni plenerowych, terentów do street workoutu, oraz wybiegów dla psów. Na życzenie klienta dostarczamy także rzuty DWG naszych urządzeń oraz modele 3D. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszego facebooka!