nowości od COMES

Trampoliny – nowość w ofercie COMES!

Kolejna aktualizacja katalogu internetowego objęła głównie urządzenia komunalne. Ale poza nimi, wzbogaciliśmy naszą ofertę o całkowitą nowość – trampoliny!

Wśród nowo dodanych urządzeń znajdą Państwo przede wszystkim urządzenia komunalne – kosze parkowe, stojaki na rowery, a także stojak na hulajnogi! Dzięki tym drobnym elementom place zabaw stają się czyściejsze oraz bardziej funkcjonalne.

Linaria to jedne z najciekawszych urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Ich wygląd wzbudza zainteresowanie, a funkcjonalność zapewnia długą zabawę zarówno maluchom, jak i starszym dzieciom. Nasz zestaw urządzeń linarnych został uzupełniony o nowy element – urządzenie ,,Dwie sieci”. Jesteśmy przekonani, że ta propozycja sprawdzi się doskonale na każdym placu zabaw.

Całkowitą nowością w naszej ofercie jest seria Trampoliny! Składa się ona z trampolin o różnych kształtach oraz wymiarach, a korzystać mogą z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Mata użyta w urządzeniach jest wykonana ze specjalnych antypoślizgowych bloków, które charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz akty wandalizmu. Trampoliny będą nie tylko atrakcją na terenach rekreacyjnych, ale także elementami, które niosą ze sobą wiele korzyści dla naszego zdrowia – poprawiają krążenie i samopoczucie, pomagają ćwiczyć koordynację ruchową, równowagę oraz angażują mięśnie całego ciała. Taka zabawa to czysta przyjemność!

Nie zapomnij podzielić się artykułem