stoisko COMES na targach

Targi Place Zabaw 2014

Pragniemy poinformować, że w dniach 21 – 22 maja 2014 roku na terenie Expo Silesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW. Jest to pierwsza w Polsce tego typu impreza dedykowana producentom wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Zakres tematyczny wydarzenia jest niezwykle urozmaiocny, a spółka Comes Sokołowscy w ramach targów przedstawi prezentację.

Przypominamy również, że w zeszłorocznych targach nasza firma została wyróżniona za formę prezentacji podczas targów. Tym razem Comes przedstawi 15 minutową prezentację pod tytułem “Wkomponowanie placów zabaw w istniejące tereny zieleni” autorstwa Katarzyny Jedlińskiej, architekt krajobrazu.

Na naszym stoisko o wielkości 100m² zaprezentujemy zestaw rekreacyjny Orbita 4 oraz jedną z naszych nowości produktowych 2014 – Karuzelę Alfa. Targi odbywają sie w dniach 21-22 maja 2014.

Serdecznie zapraszamy do udziału w targach i odwiedzenia naszego stanowiska. Nasi eksperci z przyjemnością będą służyć poradami i odpowiedzą na każde pytania dotyczące budowy i projektu placu zabaw.