place zabaw COMES na targach

TARGI PLACE ZABAW 2014

Podziel się

21 – 22 maja 2014 roku na terenie Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się kolejna edycja Targów Aranżacji Przestrzeni Rekreacyjnej dla Dzieci i Dorosłych PLAC ZABAW. Jest to pierwsze w Polsce wydarzenie dedykowane producentom wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Firma Comes już po raz drugi otrzymała wyróżnienie za formę prezentacji.

Pierwszego dnia targów odbyła się konferencja „Gospodarka terenami zielonymi  w gminie”. Wśród występujących prelegentów można było wysłuchać m.in. prezentacji Katarzyny Jedlińskiej – architekta krajobrazu z firmy Comes.

Niezwykle bogaty zakres tematyczny pozwalał zwiedzającym  na zapoznanie się  z ofertą obejmującą m.in.: elementy wyposażenia placów zabaw, elementy wyposażenia miejsc wypoczynku i relaksu dla wszystkich, siłownie outdoorowe, parki linowe, skateparki, wodne place zabaw, elementy wyposażenia boisk sportowych, oświetlenie miejsc wypoczynku  i relaksu, ławki, latarnie, kosze na śmieci, wydawnictwa, branżowe portale internetowe, szkolenia branżowe i wiele innych.

Na firmowym stoisku odwiedzający mogli zapoznać się  z wybranymi urządzeniami, z oferty katalogowej Comes. Można było zobaczyć m.in. Zestaw rekreacyjny Orbita 4  o solidnej stalowej konstrukcji zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe  i malowanie proszkowe. Zestaw składa się z mnóstwa elementów zabawowych – posiada m. in. cztery wieże (w tym dwie z dachem czterospadowym), zjeżdżalnię rurową, grę kółko-krzyżyk, linowy mostek ruchomy, czy mini ściankę wspinaczkową w postaci pylonu z guzami chwytnymi.

Drugiego dnia odwiedzający Targi mieli możliwość uczestniczenia w sympozjum „Przez rekreację do integracji”, poruszającym tematykę projektowania przestrzeni rekreacyjnej oraz bezpieczeństwa na placach zabaw.

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze