targi w Kielcach

Targi Kielce – Green City Expo 2018

W dniach 28 lutego – 1 marca 2018 roku uczestniczyliśmy w Targach Zieleni i Małej Architektury Miejskiej Green City Expo 2018 w Kielcach. Równolegle odbywały się konferencje przygotowane dla samorządów, architektów, przedsiębiorców zajmujących się pielęgnacją zieleni miejskiej, a więc wszystkich tych, którzy mają realny wpływ na wygląd miast.

Firma COMES już po raz kolejny prezentowała swoje produkty pod dachem centrum targowo-konferencyjnego w Kielcach. Na firmowym stoisku odwiedzający mogli zapoznać się z wybranymi
urządzeniami, z oferty katalogowej COMES. Można było zobaczyć ławkę narożną kątową, czy 3-stanowiskowe urządzenie fitness, które cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Konstrukcja naszych urządzeń fitness wykonana jest z wysokiej jakości materiałów jak stal malowana proszkowo, tworzywo HDPE i blacha ryflowana. Posiadamy urządzenia fitness 1, 2 lub 3-stanowiskowe. Nowoczesny design, solidna i trwała konstrukcja oraz unikalne rozwiązania sprawiają, że urządzenie jest odpowiednie zarówno na ogólnodostępny jak i zamknięty teren osiedla, czy też teren hotelu bądź ośrodka wypoczynkowego. Poza urządzeniem do ćwiczeń – zaprezentowaliśmy także mini zestaw modułowy COMES 06.59.27, dedykowany najmłodszym dzieciom. Wielofunkcyjne urządzenie wyposażone jest w trzy niskie podesty z zadaszoną wieżyczką, ladę sklepową, liczydła, grę ‘Kółko-krzyżyk’, grę ‘Kamień-Papier- Nożyce’, tablicę do rysowania kredą czy kierownicę samochodową. Zestaw ze względu na niewielkie rozmiary sprawdzi się nawet na małym terenie i co istotne – może być montowany na trawie.

Każdego roku COMES stara się prezentować swoje najnowsze osiągnięcia na targach w całej Polsce – jest to okazja do pochwalenia się najnowszymi wyrobami, a także bezpośredni kontakt z klientem, który sam może przetestować urządzenia, ocenić ich jakość oraz uzyskać szczegółowe informacje, czy też porady dotyczące planowanych inwestycji.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym stoisku 🙂