targi budma 2014

Targi Budma – stoisko place zabaw Comes

Podziel się

W dniach 11-14.03.2014r. firma COMES, producent placów zabaw i metalowej galanteri odlewniczej, będzie wystawiać swoje najnowsze produkty na międzynarodowych targach BUDMA w Poznaniu. Nasze stoisko będzie zlokalizowane w pawilonie 7 na stoisku nr 14 zajmującym powierzchnię 30 m². Udział w Targach weźmie Prezes firmy – Pan Marek Sokołowski wraz  z pracownikami.

Targi „Budma” skierowane są przede wszystkim do przedsiębiorców z branży budowlanej – odwiedza je mnóstwo gości zarówno zaproszonych przez wystawców, jak również przez organizatora. W czasie targów prezentują się także firmy z branży zajmującej się wykonywaniem placów zabaw. Stoisko COMES zlokalizowane będzie obok stoisk zaprzyjaźnionej firmy MULLER oraz BUGLO.

W czasie targów istnieje możliwość nawiązania kontaktów z przedstawicielami firm budowlanych, które coraz częściej wykonują tak zwane ‘kompleksowe realizacje’- włącznie z budową placów zabaw.

Na targach Budma wystawiamy się po raz pierwszy – dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska i rozmowy z naszymi przedstawicielami, oraz zapoznania z nowym katalogiem produktów.

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze