Szkolenie ,,Bezpieczeństwo placów zabaw i siłowni plenerowych”

Podziel się

W dniach 28.02-01.03.2019 r. w Szydłowcu odbyło się szkolenie z zakresu norm bezpieczeństwa dotyczących placów zabaw i siłowni plenerowych.

Zajęcia poprowadzili specjaliści zajmujący się zagadnieniami z zakresu norm bezpieczeństwa odnoszących się m. in. do urządzeń placów zabaw i siłowni plenerowych.

W trakcie szkolenia pracownicy Biura Obsługi Technicznej Comes – główny technolog Rafał Kuźdub i architekt krajobrazu Marta Kosno omówili zasady konfiguracji zestawów rekreacyjnych w Systemie COMES i COMES 2 oraz elementy Systemu STHENOS, siłowni plenerowych, zestawów treningowych oraz wybiegów dla psów. Drugiego dnia szkolenia odbyły się praktyczne zajęcia terenowe połączone z oględzinami miejscowych placów zabaw.

W szkoleniu wzięli udział także przedstawiciele firm i instytucji zajmujących się problematyką placów zabaw, siłowni plenerowych oraz innych terenów rekreacyjnych.

Galeria zdjęć

Nie zapomnij podzielić się artykułem

Drogi czytelniku

Twój głos jest dla nas bardzo ważny. Chcemy podzielić się z Państwem użytecznymi informacjami wokół tematyki placów zabaw. Jeśli jest coś o czym powinniśmy napisać, napisz do nas na info@comes.pl

Komentarze