zestawy COMES

Systemy modułowe COMES

Systemy modułowe pozwalają na dowolną kombinację elementów oraz tworzenie zmodyfikowanych zestawów zgodnie z pomysłem klienta.

Nasz katalog internetowy został uzupełniony o przykładowe złożenia z elementów systemów modułowych COMES. Dzięki możliwości indywidualnego doboru poszczególnych części zestawów, takich jak dachy, przejścia między wieżami czy ześlizgi, możemy zrealizować każdy pomysł klienta! W naszym katalogu zestawy modułowe zostały podzielone na dwie kategorie – pierwsza z nich przedstawia przykładowe zestawy dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat, druga prezentuje złożenia stworzone z myślą o nieco młodszych użytkownikach do lat 12.

Systemy modułowe COMES można dostosować do każdego terenu rekreacyjnego, bez względu na jego wielkość. Prezentowane przez nas zestawy mogą być przeznaczone zarówno dla kilku użytkowników, i służyć jako dopełnienie pozostałych urządzeń, jak i stanowić główny element placu zabaw. Nasze największe zestawy zapewniają zabawę nawet 55 użytkownikom jednocześnie!

Szczegółowy wykaz poszczególnych elementów systemów modułowych przedstawiony jest w naszym najnowszym katalogu, który jest dostępny do pobrania na naszej stronie. Aby zapoznać się z ofertą przykładowych zestawów modułowych, należy kliknąć w poniższy odnośnik.

Nie zapomnij podzielić się artykułem