comes sokołowscy

Relacja – Targi dla Odlewnictwa METAL

XVIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, które od 25 do 27 września odbyły się w Targach Kielce, zgromadziły ponad 30 firm z blisko 20 krajów całego świata. Pośród wystawców znalazła się również Spółka Comes Sokołowscy prezentująca ofertę z zakresu metalowej galanterii odlewniczej, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających targi.  

Zakres branżowy targów, będący odpowiedzią na oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających, był bardzo szeroki i obejmował wszystko to, co niezbędne w odlewnictwie. Na stoiskach kilkuset firm z całego świata nie zabrakło nie tylko specjalistycznych maszyn i urządzeń dla przemysłu odlewniczego i metali nieżelaznych, pieców dla odlewnictwa ciśnieniowego, czy obrabiarek do obróbki odlewów, ale także znajdą się na nich drobne narzędzia oraz oprogramowania dla odlewni. Wystawcy zaprezentowali także surowce, komponenty i materiały stosowane do procesów metalurgicznych, odlewy ciśnieniowe ze stopów aluminium, magnezu czy cynku.

Firma Comes Sokołowscy posiada prawie 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji podpórek formierskich, spełniających wysokie wymagania techniczne i jakościowe. Najwyższa jakość świadczonych usług i zdobyta renoma na rynku polskim w zakresie metalowej galanterii odlewniczej  przyczyniła się w znacznym stopniu do tego, że stoisko Spółki Comes Sokołowscy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem mimo prezentacji podczas targów ofert wielu innych firm europejskich – jak również przedstawicieli z USA, Turcji czy Indii.

Dodatkowo zwiedzający targi mogli na stoisku firmy Comes zapoznać się z naszą najnowszą ofertą.  Obecnie wytwarzamy w różnych grupach ponad 650 różnego typu podpórek formierskich, rozpórek, ochładzalników i innych elementów galanterii odlewniczej i modelarskiej. Specjalizacją naszej firmy są podpórki formierskie, które są pomocniczym czynnikiem w oprzyrządowaniu procesu odlewniczego, umożliwiają produkowanie odlewów o różnorodnych kształtach, spełniających wszystkie stawiane wymagania. Właściwie dobrane parametry podpórek rdzeniowych pozwalają uzyskać odlew szczelny i mocny, przy niewielkim zużyciu materiałów i niskim koszcie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą na stronie Comes dla Odlewnictwa.

Nie zapomnij podzielić się artykułem