kompaktowy Street Workout Szydłowiec

Street Workout przy Zespole Szkół im. KOP w Szydłowcu

Z przyjemnością prezentujemy kompaktowy zestaw do uprawiania ćwiczeń Street Workout. Znajduje się on przy Zespole Szkół im. KOP w Szydłowcu. Z całą pewnością jest to dobry przykład niewielkiej realizacji, która daje możliwości wykonywania przeróżnych ćwiczeń. Od najprostszych, aż do tych, które wymagają lat treningu. Dlatego jest to zestaw uniwersalny dla osób lubiących aktywność fizyczną tego typu.

Konstrukcja zestawu wykonana jest z grubych rur malowanych proszkowo. To właśnie do nich przymocowane są drążki w Systemie Obejm Comes. Warto dodać, że jest to sprawdzone rozwiązanie, które stosujemy od lat ze względu na trwałość, niezawodność i elastyczność w tworzeniu unikatowych złożeń. Drążki wykonane są ze stali nierdzewnej, a średnica rurki została dobrana tak, aby można było wykonywać wszystkie ćwiczenia w stylu Street Workout. Oczywiście włącznie z tymi najtrudniejszymi.

Gwarantujemy, że ten zestaw jest bezpieczny. Spełnia on najnowsze normy bezpieczeństwa, co potwierdzają certyfikaty wydane przez niezależną jednostkę INT z Wrocławia. (Dowiedz się więcej o certyfikacji naszych produktów.)

Pod zestawem wysypana jest bezpieczna nawierzchnia piaskowa o grubości 40 cm, ponieważ takie wymagania stawiają normy bezpieczeństwa. Dzięki temu nawierzchnia jest dostosowana do WSU urządzenia. W konsekwencji minimalizuje to ryzyko związane z urazami w wyniku upadku lub poślizgnięcia się. Poniżej prezentujemy zdjęcia zestawu.Galeria zdjęć


Odwiedź na na Facebooku!


Chcesz zrealizować podobny
plac zabaw w Twoim mieście?

Zobacz jak
otrzymać dofinansowanie